V500DJ2-KS5 Rev.J6

| Panelmodell | V500DJ2-KS5 Rev.J6 |
|---|---|
| Panel varumärke | INNOLUX |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,50 inch, 3840×2160 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| V500DJ2-KS5 Rev.J6-pris | Begär pris och ledtid |
| Pixelnummer | 3840(RGB)×2160 (UHD) |
| Arrangemang | RGB Vertical Stripe |
| Aktivt område (mm) | 1095.84 × 616.41 (H×V) |
| Kontur (mm) | 1115.04 × 638.41 × 26.9 (H×V×D) |
| Bezel Area (mm) | 1103.04 × 622.41 (H×V) |
| Behandling | Antiglare (Haze 1%) |
| luminans | 350 cd/m² (Typ.) |
| Kontrastförhållande | 5000 : 1 (Typ.) (TM) |
| Visningsvinkel | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Svar | 9.5 (Typ.)(G to G) ms |
| Bra utsikt på | Symmetry |
| Arbetsläge | Super MVA, Normally Black, Transmissive |
| Färgdjup | 1.07B 88% (CIE1931) |
| bakgrundsbelysning | WLED , 30K hours |
| Massa | 12.0Kgs (Typ.) |
| Uppdateringsfrekvens | 60Hz |
| Pekskärm | Without |
| Signaltyp | V-by-One 8 lane , Connector , 51 pins |
| Spänningsmatning | 12.0V (Typ.) |
| Max. betyg | Storage Temp.: -20 ~ 60 °C Operating Temp.: 0 ~ 50 °C |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av INNOLUX V500DJ2-KS5 Rev.J6.
INNOLUX V500DJ2-KS5 Rev.J6 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För INNOLUX V500DJ2-KS5 Rev.J6 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för INNOLUX V500DJ2-KS5 Rev.J6 eller andra INNOLUX LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från INNOLUX V500DJ2-KS5 Rev.J6-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
INNOLUX V500DJ2-KS5 Rev.J6 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För INNOLUX V500DJ2-KS5 Rev.J6 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för INNOLUX V500DJ2-KS5 Rev.J6 eller andra INNOLUX LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från INNOLUX V500DJ2-KS5 Rev.J6-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "V500DJ2-KS5 Rev.J6"
- INNOLUX V500DJ2-KS5 Rev.J6
- V500DJ2-KS5 Rev.J6 datablad
- V500DJ2-KS5 Rev.J6-bild
- V500DJ2-KS5 Rev.J6 pris
- V500DJ2-KS5 Rev.J6-distributör

